Workstation HP Z440 Tower E5-2680 v4 14-Core P400 2GB
Workstation HP Z440 Tower E5-2680 v4 14-Core P400 2GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:28 x 2400 MHz Intel Xeon 14 core Processor E5-2680 v4 35M Cache, 2.40 GHz
Memorie RAM:32 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Nvidia Quadro P400 GDDR5 2 GB 3 x MiniDisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:PLACA RETEA 10/100/1000
Sloturi
PCIe x16 Gen 3.0
PCIe x8
PCIe x4
PCIe x1
PCI
Porturi
8 x USB 3.0,
2 x USB 2.0,
2 x PS/2,
1 x RJ45,
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Realtek ALC221
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SAS, 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Unitate Optica | DVD-RW |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Mini PC Dell OptiPlex 7090 i5-10500
Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip stocare | nvme |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |


















Reviews
There are no reviews yet.