Workstation HP Z6 G4 Intel Xeon Gold 5120 M2000 win 3 Ani Gar
Workstation HP Z6 G4 Intel Xeon Gold 5120 M2000 win 3 Ani Gar. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:1 x 28 x 2200 MHz Intel 14 core Xeon Gold 5120 Processor 19.25M Cache, 2.20 GHz Max Turbo Frequency 3.20 GHz
Memorie RAM:32/64/128 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:NVIDIA Quadro M2000 4GB GDDR5 128-bit 4 x DisplayPort
Conectivitate:Audio: 3
Display port: 2
Retea (RJ45): 2
Serial port (DB9): 1
USB 3.2 Gen 1: 10
Carcasa Model/Tip:TOWER
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 165 x 442.6 x 445.4 mm
Forma carcasa: Middle Tower
Greutate (Kg): 13.9
Putere sursa (W): 850 / 1125
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel Xeon 14 Core, Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.2 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Garantie | 3ANI |
| Stare Produs | Grad A |


















Reviews
There are no reviews yet.