Workstation HP Z6 G4 Procesor Intel Xeon 2 x Gold 6138 P4000
Workstation HP Z6 G4 Procesor Intel Xeon 2 x Gold 6138 P4000. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 40 x 2000 MHz Intel 20 core Xeon Gold 6138 Processor 27.5M Cache, 2.00 GHz Max Turbo Frequency 3.70 GHz doua procesoare instalate
Memorie RAM:256 GB DDR4
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe
Placa Video:NVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit 4 x DisplayPort
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Audio: 2
Display port: 4
Retea (RJ45): 2
Serial port (DB9): 1
USB 3.2 Gen 1: 10
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 165 x 442.6 x 445.4 mm
Forma carcasa: Middle Tower
Greutate (Kg): 13.9
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 256 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, USB 3.2 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |


















Reviews
There are no reviews yet.