Workstation Lenovo P510 E5-2699 v4 22-Core Quadro K2200 4GB
Workstation Lenovo P510 E5-2699 v4 22-Core Quadro K2200 4GB. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:44 x 3200 MHz Intel 22 Core Xeon Processor E5-2699 v4 55M Cache, 2.20 GHz
Memorie RAM:32/64 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::480 GB SSD NOU sau vezi upgrade
Placa Video:NVIDIA Quadro K2200 4GB GDDR5 128-bit x DisplayPort, 1 x DVI
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:RAID: 0, 1, 5, 10
1 x RJ45
8 x USB 3.0
4 x USB 2.0
1 x Serial
4 x Audio
2 x PS2
Sloturi PCI:
1 x PCIe x1
2 x PCIe x4
2 x PCIe x16
1 x PCI
Carcasa Model/Tip:TOWER
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 22 Core |
| Generatie Procesor | Xeon E |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 55 MB |
| Nuclee procesor | 22 Core – 44 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 4 |
| Conectivitate | DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
















Reviews
There are no reviews yet.