13.110 lei
Sub-total: 13.110 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
13.110 lei
Sub-total: 13.110 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Alimentator HP 45W 15V 3A USB-C
102 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|
Alimentator HP 120W 18.5v 6.5a pin subtire
154 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|
Alimentator Dell 90W 20v 4.5a USB-C
152 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Alimentator Dell 240W 19.5v/12.3A pin central
217 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Alimentator Dell 90W 19.5v 4.62A pin subtire
115 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Alimentator Dell 45W 19.5v 2.31A pin subtire
77 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Alimentator Lenovo 45W USB-C
77 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|
Alimentator Lenovo 240W 20v/11.5A square
171 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|
Alimentator Lenovo 170W 20v/8.5A square
307 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|
Video MSI GeForce RTX 2080 Ti AERO 11GB GDDR6 352-bit
2.609 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | MSI |
| Capacitate Video GB | 11 GB |
| Garantie | 1 An |
Workstation HP Z6 G4 2 x Platinum 8160 192GB DDR4 P5000 16GB
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 24 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 35 MB |
| Nuclee procesor | 24 Core – 48 Tread |
| Memorie RAM | 192 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 16 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Dell OptiPlex 7060 Mini PC i7-8700
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Mai mare de 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP Z2 G4 SFF Workstation i7-8700
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6138 Quadro P620
| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 2 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Workstation HP Z6 G4 2 x Gold 6138 P4000 128GB DDR4 1TB NVME
9.390 lei TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | 2 x Intel 20 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | De la 2 GHz la 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 30 MB |
| Nuclee procesor | 20 Core – 40 Tread |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | M.2 NVMe |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, Serial, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (27)
- Desktop SFF (98)
- Mini Pc (167)
- NUC (6)
- POS All In One (6)
- Rackabil 1U (9)
- Rackabil 2U (6)
- Tower (164)
Marca
Diagonala
Procesor
- 12 x Xeon (3)
- 2 x Intel Xeon 16 Core (2)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (9)
- 2 x Xeon Platinum (5)
- 4 x Xeon (1)
- AMD Ryzen (2)
- Core G (1)
- Intel Octa Core (2)
- Xeon E (2)
- Xeon E3 (2)
- Xeon W (3)
- 2 x Intel 20 Core (4)
- 2 x Intel 24 Core (3)
- 2 x Intel Twelve Core (1)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (6)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (4)
- 2 x Intel Xeon Octa Core (3)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- AMD Ryzen 32-Core (2)
- AMD Ryzen 7 (1)
- AMD (3)
- Core i3 (86)
- Core i5 (244)
- Core i7 (183)
- Core I9 (4)
- Intel Xeon 12 Core (2)
- Intel Xeon 14 Core (4)
- Intel Xeon 16 Core (1)
- Intel Xeon 18 Core (1)
- Intel Xeon Deca Core (2)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (12)
- Intel Xeon Quad Core (6)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 16 GB max 32 GB (85)
- 16 GB max 64 GB (39)
- 192 GB (3)
- 32 GB max 1 TB (13)
- 32 GB max 64 GB (24)
- 4 GB max 16 GB (2)
- 48 GB (1)
- 64 GB max 128 GB (2)
- 64 GB max 256 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (14)
- 8 GB max 32 GB (253)
- 8 GB max 64 GB (71)
- 96 GB (3)
- 4 GB (3)
- 8 GB (14)
- 12 GB (1)
- 16 GB (24)
- 32 GB (16)
- 64 GB (27)
- 128 GB (7)
Memorie Tip
- DDR3 (27)
- DDR4 (529)
- DDR4 ECC (27)
- DDR4 ECC Unbuffered (8)
- DDR5 (8)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SAS (1)
- 1 TB SSD (47)
- 1 TERA (2)
- 128 GB SSD (313)
- 1TB (1)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 2 x 1.2 TB (2)
- 240 GB SSD (2)
- 256 GB SSD (116)
- 256 SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 28 GB SSD (1)
- 320 GB (2)
- 3TB (1)
- 500 GB SSD (1)
- 512 GB SSD (90)
- 512 SSD (2)
- 512GB SSD + 2TB HDD (1)
- 64 GB SSD (1)
- Alege lista (21)
Format Stocare
- 2.5 inch (356)
- 3.5 inch (130)
- HDD 2.5 inch (1)
- M.2 (278)
- M.2 NVMe (8)
- nvme (411)
- SSD (17)
- SSD SATA M2 (2)
Tip placa video
- Dedicata (88)
- Integrata (462)
- Integrată Intel Iris (1)
- NVidia Quadro M2200 4GB (1)
- NVIDIA Quadro P3200 8GB (1)
- nVidia Quadro P520 2GB (1)
- NVidia Quadro P620 4GB (1)
- Nvidia Quadro RTX 3000 6GB (1)
- NVidia Quadro T1000 4GB (3)
- Nvidia Quadro T1200 4GB (1)
- NVidia Quadro T2000 4GB (6)
- NVidia RTX 3000 6GB (2)
- NVidia RTX A2000 4GB (4)
- Nvidia RTX A2000 8GB (3)
- NVidia RTX A4000 8GB (1)
- Radeon PRO WX 3200 4GB (1)
Rezolutie display
- 1024x768 (4)
- 1360 x 768 (1)
- 1366x768 (2)
- 1600 x 900 (1)
- 1680x1050 (2)
- 1920 x 1080 (25)
- 1920x1080 (63)
- 1920x1200 (5)
- 1920x1280 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
- 3840x2160 (1)
- 3840x2160 4K (3)
- 5120 x 2880 (2)
Tip Panel
- IPS (98)
- LCD (3)
- LED (124)
- TouchScreen (14)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (217)
- 2 x HDMI (1)
- 2 x RJ-45 (39)
- 4 x Rj-45 Gigabit (1)
- Audio (2)
- Bluetooth (14)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Cititor carduri (94)
- Display Port (22)
- DisplayPort (209)
- DisplayPort out (1)
- DVI (31)
- e-SATA (1)
- FireWire 1394 (13)
- HDMI (279)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (24)
- Mini HDMI (2)
- Nespecificat (6)
- Paralel (1)
- Port Serial (7)
- Retea (RJ-45) (511)
- Rj-45 (3)
- S-Video (1)
- Serial (132)
- Touch (2)
- USB (3)
- USB 2.0 (229)
- USB 3.0 (221)
- USB 3.1 (245)
- USB 3.2 (71)
- USB C (218)
- USB Tip B (1)
- USB Type C (6)
- USB Type-C (91)
- VGA (110)
- Video Dedicata (10)
- Wi-Fi (127)
Sistem de operare
- Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro (1)
- Grad A Garantie 2-3 Ani Licenta Windows inclus Grad A Garantie 3 Ani doar cu Licenta Windows (1)
- macOS (8)
- Opt Win 11 Home/Pro (165)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (184)
- Win 10 Trail (1)
- Win 10 Trial (23)
- Windows 11 Pro (7)
- Fara OS (25)
- Ubuntu (32)
- Windows 10 Trial (8)
- Windows 10 Pro (354)
- Optional Windows 10 Pro (1)
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (606)
- Grad A- (13)
- Grad A+ (2)
- Nou Open Box (1)
unitate Optica
- DVD (1)
Garantie
- 1 An (75)
- 1 sau 3 ANI (182)
- 1, 2 sau 3 ANI (7)
- 12 luni (9)
- 1An (10)
- 2 Ani (1)
- 3 Ani (2)
- 3ANI (365)




















