Dell OptiPlex 990 SFF
Dell OptiPlex 990 SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-2600 Processor 8M Cache, up to 3.80 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::120 Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 up to 1759 MB
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x RJ45
– 10 x USB 2.0 (4 pe fata + 6 in spate)
– 2 x PS2
– 1 x Serial
– 1 x DisplayPort
– 1 x VGA
– 2 x PCIe
Carcasa Model/Tip:DESTOP SFF
Sunet:Dell AX210 2.0
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.