Calculator – Dell OptiPlex 5060 Micro PC i3-8100t
Calculator – Dell OptiPlex 5060 Micro PC i3-8100t. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUD Core i3-8100T Processor 6M Cache, 3.10 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB-1TB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Jack Audio Unificat 3.5
1 x Jack Audio 3.5
1 x Retea (RJ-45)
5 x USB 3.1 Gen
1 x USB-C 3.1
2 x Display Port
1 x HDMI 2.0 sau DP sau VGA sau USB Type-C port optional (intreaba personal de dispomnibilitate)
Carcasa Model/Tip:Micro PC
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni 18.2 x 3.6 x 17.8 cm (Inaltime x Latime x Adancime)
Greutate: 1.18 kg
1 x slot M.2 pt. SSD M.2 2280/2230
1 x slot M.2 pt. adaptor Wifi
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |















Reviews
There are no reviews yet.