All-in-One Lenovo ThinkCentre M90z 2471 Core i5
All-in-One Lenovo ThinkCentre M90z 2471 Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-650 Processor 4M Cache, 3.20 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau 500 GB, 1 Tera, 2 Tera, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Diagonala:23 inch TFT 1600 x 900 Anti-Glare TouchScreen
Placa Video:Intel GMA HD
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Mini PCI-e x 1 slot
6 x USB 2.0 (2 lateral/4 spate)
2 x Audio (lateral)
1 x DisplayPort
1 x VGA
1 x RJ45
Carcasa Model/Tip:All-in-ONE
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 2.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |















Reviews
There are no reviews yet.