Noutăți1.550 lei Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.265 leiPrețul curent este: 1.265 lei. TVA Inclus2.530 lei Prețul inițial a fost: 2.530 lei.2.099 leiPrețul curent este: 2.099 lei. TVA Inclus1.995 lei Prețul inițial a fost: 1.995 lei.1.695 leiPrețul curent este: 1.695 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.719 leiPrețul curent este: 3.719 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.915 leiPrețul curent este: 3.915 lei. TVA Inclus4.750 lei Prețul inițial a fost: 4.750 lei.4.095 leiPrețul curent este: 4.095 lei. TVA Inclus4.450 lei Prețul inițial a fost: 4.450 lei.3.379 leiPrețul curent este: 3.379 lei. TVA Inclus1.550 lei Prețul inițial a fost: 1.550 lei.1.235 leiPrețul curent este: 1.235 lei. TVA Inclus
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen Elo 1515L 15 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i5-8500T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Sistem POS Lenovo ThinkCentre M720q – i3-8100T Monitor Touchscreen NOU 17 inch
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A3000 6 GB
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Calculator GIGABYTE BRIX Intel Core i5-4200u
livrare easybox/usa
In Stoc
Cod produs:PB42397| Marca | Brix |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 512 SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
RAM: 8 • SSD: 512 • Video: Integrata • Gar: 1, 2 sau 3 ANI • OS: Windows 10 Pro
Calculator GIGABYTE BRIX Intel Core i7-4500u
livrare easybox/usa
In Stoc
Cod produs:PB42396| Marca | Brix |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | NUC |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
RAM: 4 • SSD: 256 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Windows 10 Pro
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- NUC (2)
Marca
- Brix (2)
Generatie Procesor
- Gen4 (2)
Memorie Tip
- DDR3 (2)
Capacitate Stocare SSD
- 256 GB SSD (1)
- 512 SSD (1)
Format Stocare
- 2.5 inch (2)
Tip placa video
- Integrata (2)
Porturi – Interfete I/O
- HDMI (2)
- mini DisplayPort (2)
- Retea (RJ-45) (2)
- USB 3.0 (2)
Sistem de operare
- Windows 10 Pro (2)
Stare produs
- Grad A (2)
Garantie
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 3ANI (1)







