449 lei
Sub-total: 449 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
449 lei
Sub-total: 449 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Dell OptiPlex 7050 SFF i7-6700 win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7050 Micro Core i7-7700t win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Server Rack 1U – DELL Poweredge R630 8 x SFF
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Stocare | 2 x 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon E5 |
| Cache L2 Procesor | 45MB |
| Generatie Procesor | Xeon E5 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 495W |
| OS: | Fara OS |
Monitor – Monitor – Dell P2214H 22inch
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 22 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | Display Port, DVI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell Optiplex 5040 SFF i5-6500
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
All In One – Dell OptiPlex 5250 i5-7500 21.5 inch Full HD IPS
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell OptiPlex 3040 SFF i5-6500 Windows 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 3060 SFF i5-8500
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 3050 SFF i7-7700 win10p
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 3040 SFF i7-6700 Desktop PC
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
WorkStation – Dell Precision 3620 I7-7700
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, e-SATA, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell Optiplex 5040 SFF i7-6700
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Calculator – All in One Dell Optiplex 3240
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7040 SFF i3-6100 win 10 pro
| Marca | Dell |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
Monitor 24 inch DELL UltraSharp U2412M IPS
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, DVI, Hub USB, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- All in One (5)
- Desktop SFF (39)
- Mini Pc (60)
- Rackabil 1U (4)
- Rackabil 2U (5)
- Tower (57)
Procesor
- 12 x Xeon (2)
- 2 x Intel Xeon 16 Core (1)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (4)
- 2 x Xeon Platinum (4)
- 4 x Xeon (1)
- 2 x Intel 24 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 14 Core (2)
- 2 x Intel Xeon 18 Core (1)
- 2 x Intel Xeon Ten Core (2)
- Core i3 (32)
- Core i5 (84)
- Core i7 (69)
- Core I9 (3)
- Intel Xeon 12 Core (1)
- Intel Xeon 14 Core (1)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 128 GB ECC (1)
- 16 GB max 32 GB (35)
- 16 GB max 64 GB (13)
- 192 GB (2)
- 32 GB max 1 TB (7)
- 32 GB max 64 GB (5)
- 4 GB max 16 GB (1)
- 8 GB max 16 GB (12)
- 8 GB max 32 GB (88)
- 8 GB max 64 GB (23)
- 8 GB (2)
- 16 GB (8)
- 32 GB (5)
- 64 GB (7)
- 128 GB (1)
Memorie Tip
- DDR3 (17)
- DDR4 (172)
- DDR4 ECC (15)
- DDR4 ECC Unbuffered (3)
- DDR5 (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB (1)
- 1 TB SSD (14)
- 128 GB SSD (115)
- 2 TB (1)
- 2 TERA (1)
- 2 x 1.2 TB (2)
- 256 GB SSD (33)
- 256 SSD (1)
- 256GB SSD (2)
- 320 GB (1)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (31)
- 512 SSD (1)
- Alege lista (10)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1366x768 (1)
- 1680x1050 (2)
- 1920 x 1080 (6)
- 1920x1080 (26)
- 1920x1200 (4)
- 1920x1280 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
- 2560 x 1440 2K (1)
- 3840x2160 4K (1)
Tip Panel
- IPS (38)
- LED (50)
- TouchScreen (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (64)
- 2 x HDMI (1)
- 2 x RJ-45 (6)
- Bluetooth (4)
- boxe integrate (3)
- Casti Audio (3)
- Cititor carduri (32)
- Display Port (17)
- DisplayPort (90)
- DisplayPort out (1)
- DVI (5)
- e-SATA (1)
- HDMI (127)
- Hub USB (7)
- mini DisplayPort (6)
- Nespecificat (2)
- Port Serial (6)
- Retea (RJ-45) (178)
- Rj-45 (1)
- Serial (40)
- USB 2.0 (105)
- USB 3.0 (80)
- USB 3.1 (69)
- USB 3.2 (27)
- USB C (64)
- USB Type C (3)
- USB Type-C (32)
- VGA (32)
- Video Dedicata (4)
- Wi-Fi (36)
Sistem de operare
- Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro (1)
- Opt Win 11 Home/Pro (54)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (57)
- Win 10 Trial (7)
- Windows 11 Pro (3)
- Fara OS (13)
- Ubuntu (7)
- Windows 10 Pro (130)
- Windows 10 Pro (1)
Stare produs
- Grad A (222)
- Grad A- (3)
- Nou Open Box (1)
Garantie
- 1 An (20)
- 1 sau 3 ANI (59)
- 1, 2 sau 3 ANI (4)
- 1An (4)
- 3 Ani (2)
- 3ANI (136)























