Monitoare refurbished de la Dell, Lenovo sau HP, care integrează monitorul și unitatea centrală într-un singur sistem compact. Potrivite pentru birou, acasă, aplicații office, internet sau multimedia, ocupând foarte puțin spațiu pe birou.
Articole vizualizate recent
Workstation HP Z6 G4 Gold 5120 QUADRO P4000
Prețul inițial a fost: 6.400 lei.5.859 leiPrețul curent este: 5.859 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon 14 Core |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 20 MB |
| Nuclee procesor | 14 Core – 28 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, Serial, USB 3.2 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
Lenovo M720q Tiny Core i3-8100t Windows 10 Pro
739 lei TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB C, Wi-Fi |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
FUJITSU Q556/2 Mini PC Port Serial I7-6700t Win 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.066 lei.885 leiPrețul curent este: 885 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
HP Z1 G5 TOWER i7 Gen9 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 2.413 lei.1.745 leiPrețul curent este: 1.745 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8, Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata, Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
HP Pro 290 G9 i5-14500 Win 11 Pro Original Box Calculator Nou Garantie 3 ani
Prețul inițial a fost: 4.421 lei.4.105 leiPrețul curent este: 4.105 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen14 |
| Nuclee procesor | 8+6 Core – 20 Tread |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Stocare | 1 TB SSD, 512 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 11 Pro |
HP Pro 290 G9 i5-12400 Windows 11 Pro
Prețul inițial a fost: 3.020 lei.2.505 leiPrețul curent este: 2.505 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 18 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.1, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 11 Pro |













