HP Z1 G5 TOWER i7 Gen9 Windows 10 pro
HP Z1 G5 TOWER i7 Gen9 Windows 10 pro. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3000 MHz Intel OCTA Core i7-9700 Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz
Memorie RAM:8-16-32 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630 sau ATI RADEON R9 M360 2GB GDDR5 sau sau Quadro M2000 4GB GDDR5 128-bit sau ATI FIREPRO W5100 4GB GDDR5
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
6 x USB 3.1
1 x USB Type-C
4 x USB 2.0
2 x DisplayPort
1 x Serial
4 x Audio
Sloturi PCI:
1 x PCIe Gen 3 x16
1 x PCIe Gen 3 x16 (wired x4)
2 x PCIe Gen 3 x1
1 x M.2 2230/2280 (stocare)
1 x M.2 2230 (wireless)
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Profesional Upgrade Gratuit Win 11 PRO
Disponibilitate:DA
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Greutate (Kg): 9.86 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8, Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata, Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.