645 lei
Sub-total: 645 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
645 lei
Sub-total: 645 lei
Comanda ta beneficiază de transport gratuit!
Transport gratuit pentru toate comenzilepeste 300 Lei
Server Dell PowerEdge R740xd 2*Xeon Gold 6152 22-Core Configureaza
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 30.25MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 1100W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 Gen10 2 x Xeon Gold 6234 Octa Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL380 G10 2 x Xeon 20 Core Gold 6138 12 x 3.5″/2.5″ Bay
5.015 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 800W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8168 24-Core 8 x 2.5 inch
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 G10 2 x Xeon Platinum 8160 24-Core 8 x 2.5 inch
5.425 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8160 24-Core 10 x 2.5" Bay (8 x NVMe U2 + 2 x SAS)
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 28 x 2.5" 2 x Platinum 8168 24-Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 2*Xeon Gold 6240 18-Core Configureaza
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 2 x Platinum 8276 28-Core 4×2.5″+16×3.5″ Bay
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 38.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Rackabil 1U (9)
- Rackabil 2U (6)
- Tower (8)
Procesor
- 12 x Xeon (3)
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (9)
- 2 x Xeon Platinum (5)
- 4 x Xeon (1)
- Xeon E (2)
- Xeon E3 (2)
Generatie Procesor
- nespecificat (3)
- Xeon E (3)
- Xeon E3 (2)
- Xeon E5 (1)
- Xeon Gold (9)
- Xeon Platinum (5)
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 16 GB max 64 GB (8)
- 32 GB max 1 TB (13)
- 64 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 ECC (15)
- DDR4 ECC Unbuffered (8)
Capacitate Stocare SSD
- 2 x 1.2 TB (2)
- Alege lista (21)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x RJ-45 (3)
- 4 x Rj-45 Gigabit (1)
- Nespecificat (6)
- Port Serial (6)
- USB 2.0 (8)
- USB 3.0 (9)
- VGA (16)
Sistem de operare
- Fara OS (23)
Stare produs
- Grad A (23)
Garantie
- 1 An (22)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 1An (1)
- 2 Ani (1)















