Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Lenovo ThinkStation P620 – Ryzen Threadripper PRO 3975WX – 32GB – 1TB NVMe – Radeon RX 470 8GB
Dell Precision 5820 – Xeon W-2123 – 64GB ECC – 512GB SSD + 3TB HDD – Quadro M5000 – Windows 10 Pro
Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 – i7-11850H – 16GB – 512GB NVMe – RTX A2000
HP EliteBook x360 1040 G6 – i5-8365U – 8GB – 256GB NVMe – Touchscreen – Full HD
Dell OptiPlex 3000 SFF- i5-12600 – 16GB – 256GB NVMe – Windows 10 Pro
Dell OptiPlex 3000 Tower – i5-12600 – 16GB – 512GB NVMe – Windows 10 Pro
Docking Dell D6000 Statie de andocare USB-C Alimentator Inclus
Dell Precision T7820 – 2x Xeon Gold 6140 – 64GB – 1TB SSD – RTX 4000 8GB
Servere rackabile utilizate în centre de date sau infrastructuri IT profesionale. În această categorie găsești servere proiectate pentru montare în rack-uri standard.
Serverele rackabile oferă performanță ridicată și eficiență în administrarea infrastructurilor IT.
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 10 x SFF 2xGold 6138 Fara/64/128/256/512 GB DDR4
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | 2 x 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 0 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750 W |
| Garantie | 1An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 G10 2 x Xeon Deca Core Gold 5215
2.975 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 30.25MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 Gen10 2 x Xeon Gold 6138 20-Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | nespecificat |
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Refurbished – HP ProLiant DL360 Gen10 – 2x Xeon Gold 6138
3.190 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | 4 x Rj-45 Gigabit |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – DELL Poweredge R630 8 x SFF
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | 2 x 1.2 TB |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon E5 |
| Cache L2 Procesor | 45MB |
| Generatie Procesor | Xeon E5 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 495W |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Gold 5215 8 x SFF 2.5 inch
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 13.75MB, 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 1100W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 2*Xeon Gold 6152 22-Core Configureaza
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 30.25MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 1100W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 Gen10 2 x Xeon Gold 6234 Octa Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL380 G10 2 x Xeon 20 Core Gold 6138 12 x 3.5″/2.5″ Bay
5.015 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 27.5MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 800W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8168 24-Core 8 x 2.5 inch
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server HP ProLiant DL360 G10 2 x Xeon Platinum 8160 24-Core 8 x 2.5 inch
5.425 lei TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 500W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Rack 1U – Dell Poweredge R640 2* Platinum 8160 24-Core 10 x 2.5" Bay (8 x NVMe U2 + 2 x SAS)
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X750W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 28 x 2.5" 2 x Platinum 8168 24-Core
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 33 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, U.2 NVMe |
| Conectivitate | VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 2*Xeon Gold 6240 18-Core Configureaza
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Stocare | Alege lista |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | Port Serial, USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 750W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Server Dell PowerEdge R740xd 2 x Platinum 8276 28-Core 4×2.5″+16×3.5″ Bay
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | Dell |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 2U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Platinum |
| Cache L2 Procesor | 38.5 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Platinum |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | VGA |
| Putere Sursa | 2X1100W |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Rackabil 1U (9)
- Rackabil 2U (6)
Procesor
- 2 x Xeon E5 (1)
- 2 x Xeon Gold (9)
- 2 x Xeon Platinum (5)
Generatie Procesor
- Xeon E5 (1)
- Xeon Gold (9)
- Xeon Platinum (5)
Memorie ram
- 0 GB max 1 TB (1)
- 32 GB max 1 TB (13)
- 64 GB (1)
Memorie Tip
- DDR4 ECC (15)
Capacitate Stocare SSD
- 2 x 1.2 TB (2)
- Alege lista (13)
Porturi – Interfete I/O
- 4 x Rj-45 Gigabit (1)
- Nespecificat (6)
- Port Serial (3)
- USB 2.0 (3)
- USB 3.0 (4)
- VGA (8)
Sistem de operare
- Fara OS (15)
Stare produs
- Grad A (15)
Garantie
- 1 An (13)
- 1, 2 sau 3 ANI (1)
- 1An (1)





















