Afișez singurul rezultat
Articole vizualizate recent
Workstation Lenovo P520c W-2145 Quadro M4000 8GB
Prețul inițial a fost: 3.800 lei.2.789 leiPrețul curent este: 2.789 lei. TVA Inclus| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 11 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Workstation HP Z2 G4 Tower i5-8400
Prețul inițial a fost: 1.399 lei.1.199 leiPrețul curent este: 1.199 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
FUJITSU Q556 Mini PC Port Serial I5-7400t
Prețul inițial a fost: 633 lei.495 leiPrețul curent este: 495 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
HP ProDesk 400 G4 Mini PC i5-8500T Win10pro
Prețul inițial a fost: 1.105 lei.969 leiPrețul curent este: 969 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, VGA |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Server HP ProLiant DL360 Gen10 2 x Xeon Gold 6234 Octa Core
Prețul inițial a fost: 6.086 lei.4.869 leiPrețul curent este: 4.869 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Rackabil 1U |
| Procesor (CPU) | 2 x Xeon Gold |
| Cache L2 Procesor | 24.75 MB |
| Generatie Procesor | Xeon Gold |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 32 GB max 1 TB |
| Tip memorie | DDR4 ECC |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | Nespecificat |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Workstation HP Z4 G4 W-2145 64GB NVidia Quadro P4000 8GB
Prețul inițial a fost: 5.850 lei.5.415 leiPrețul curent este: 5.415 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 11 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 8 |
| Conectivitate | 2 x RJ-45, DisplayPort, FireWire 1394, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1 |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Garantie | 12 luni |
| Stare Produs | Grad A |












