Monitor 27 inch Dell P2719H IPS Full HD
Monitor LED 27 inci Panel IPS, Full HD
1920x1080p, Micro-Edge Garantie 12 luni
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Diagonala (Inch):27
Diagonala:27 inch FullHD Tip display LED IPS Anti-glare 1920 x 1080
Intensitate luminoasa:300 cd/m²
Contrast:1000:1
Rezolutie optima: 1920 x 1080 pixeli
Rezolutie maxima: 1920 x 1080 pixeli
Unghi vizibilitate H/V:178 / 178 grade
Conectivitate:1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x VGA
2 x USB 3.0 downstream
2 x USB 2.0 downstream
1 x USB 3.0 upstream
Alte informatii:Rata de refresh verticala: 56 – 75 Hz
Rata de refresh orizontala: 30 – 83 kHz
VESA 100×100
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 27 inch |
| Marca | Dell |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, Hub USB, USB C |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
Articole vizualizate recent
HP ZBook Fury 15 G8 i7-11850H NVidia Quadro RTX 3000 6GB
Prețul inițial a fost: 4.495 lei.3.819 leiPrețul curent este: 3.819 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 24 MB |
| Frecventa procesorului | 2500 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Placă video | NVidia RTX 3000 6GB |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Gri, Gri/Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP EliteDisplay E243d 24 inci Full HD IPS
Prețul inițial a fost: 537 lei.499 leiPrețul curent este: 499 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 50 × 50 × 20 cm |
|---|---|
| Diagonala Ecran | 24 inch |
| Marca | HP |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Display Port, HDMI, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
FUJITSU Q556/2 Mini PC Port Serial I3-6100t Win 10 Pro
Prețul inițial a fost: 494 lei.395 leiPrețul curent este: 395 lei. TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Dell Precision 7540 Mobile Workstation i7-9850H WX 3200 4GB
Prețul inițial a fost: 2.699 lei.2.429 leiPrețul curent este: 2.429 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | SSD |
| Placă video | Radeon PRO WX 3200 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Gri/Negru |
| Camera Web | Da, Nu |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
Dell OptiPlex 7080 Mini PC i5-10500T win 10/11 Pro Gar. 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.294 lei.1.835 leiPrețul curent este: 1.835 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, USB 3.2, USB C, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |
Apple Mac Mini A1993 EMC3213 i7-8700B Space Grey
2.479 lei TVA Inclus| Marca | Apple |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 500 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
| OS: | macOS |



















Reviews
There are no reviews yet.