Sine server rackabile pentru Dell PowerEdge, HP ProLiant și Lenovo. Kituri glisante 1U, 2U, 4U pentru montaj sigur în rack.
Sine pentru server utilizate pentru montarea serverelor în rack-uri standard. În această categorie găsești kituri de montare compatibile cu diferite modele de servere.
Aceste accesorii permit instalarea sigură și organizată a serverelor în infrastructuri IT profesionale.
Afișez singurul rezultat
Articole vizualizate recent
All In One – Dell OptiPlex 9010 Quad Core
Prețul inițial a fost: 917 lei.789 leiPrețul curent este: 789 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 23 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Dell 3070 Tower i3 Gen9 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 985 lei.765 leiPrețul curent este: 765 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
HP EliteDesk 800 G3 Tower i3-7100 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 556 lei.399 leiPrețul curent este: 399 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |
HP EliteDesk 705 G5 SFF Quad Core Ryzen 5 PRO 3400G
Prețul inițial a fost: 881 lei.749 leiPrețul curent este: 749 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | AMD |
| Generatie Procesor | AMD |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
HP EliteDesk 800 G5 SFF i5-8500 Business PC
Prețul inițial a fost: 1.409 lei.1.135 leiPrețul curent este: 1.135 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
HP ProDesk 400 G4 SFF Core i5-7500 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 690 lei.565 leiPrețul curent este: 565 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen7 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Windows 10 Pro |













