Articole vizualizate recent
Lenovo ThinkCentre M920t i7-8700 Windows 10 Pro
Prețul inițial a fost: 1.698 lei.1.409 leiPrețul curent este: 1.409 lei. TVA Inclus livrare usa
In Stoc
Cod produs:PB41781| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Serial, USB 3.0, USB 3.1, USB C, VGA |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
RAM: 8 max 64 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 3ANI • OS: Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro







