Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Workstation – Lenovo P520 Xeon W-2145 P2000 Windows 10 pro
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Stocare | 512 GB SSD |
| Garantie | 3ANI |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Intel Xeon Octa Core |
| Generatie Procesor | Xeon W |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3GHz |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Memorie RAM | 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Dedicata |
| Capacitate Video GB | 5 |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
| Stare Produs | Grad A |
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i7-10700 GeForce RTX 2070 8 GB DDR6 256 biti
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 6 Core – 12 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz, Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i3-8100t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Server HP ProLiant ML30 G9 Tower E3-1270 v6
| Dimensiuni | 70 × 50 × 40 cm |
|---|---|
| Marca | HP |
| Stocare | Alege lista |
| Tip Carcasa | Tower |
| Procesor (CPU) | Xeon E3 |
| Cache L2 Procesor | 8MB |
| Generatie Procesor | Xeon E3 |
| Număr nuclee | |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 ECC Unbuffered |
| Format Stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Stare Produs | Grad A |
| Putere Sursa | 2 x 460W |
| Garantie | 1 An |
| OS: | Fara OS |
Dell OptiPlex 5060 Micro PC i5-8400t
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T560 i5-6200u
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | 2400 |
| Tip memorie | DDR3 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Incarcator original laptop DELL 19.5V-4.62A 90W – Slim
187 lei TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|
Incarcator Laptop Fujitsu Siemens 20V – 4.5A 90W
140 lei TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|
Incarcator Laptop Fujitsu Siemens 16V – 3.75A
120 lei TVA Inclus| Marca | Fujitsu |
|---|
Incarcator Laptop IBM 16V – 4.5A
130 lei TVA Inclus| Marca | IBM |
|---|
Incarcator Laptop IBM 16V – 3.5A
120 lei TVA Inclus| Marca | IBM |
|---|
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Tip carcasa
- Desktop SFF (1)
- Mini Pc (5)
- NUC (1)
- Tower (9)
Diagonala
- 29 inch (2)
Procesor
- Xeon E (2)
- Xeon E3 (2)
- Core i3 (1)
- Core i5 (6)
- Core i7 (4)
- Intel Xeon Hexa Core (1)
- Intel Xeon Octa Core (2)
Generatie Procesor
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (3)
- 16 GB max 64 GB (4)
- 32 GB max 64 GB (2)
- 8 GB max 32 GB (5)
- 8 GB (1)
- 64 GB (3)
Memorie Tip
- DDR3 (1)
- DDR4 (13)
- DDR4 ECC Unbuffered (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (3)
- 128 GB SSD (1)
- 256 GB SSD (7)
- 3TB (1)
- 512 GB SSD (3)
- Alege lista (4)
Tip placa video
- Dedicata (5)
- Integrata (8)
- NVidia RTX A4000 8GB (1)
Diagonala
- 15.6 (2)
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 2560 x 1080 WQHD (2)
Porturi – Interfete I/O
- 2 x DisplayPort (6)
- 2 x HDMI (1)
- boxe integrate (2)
- Casti Audio (2)
- Cititor carduri (1)
- Display Port (3)
- DisplayPort (5)
- DisplayPort out (1)
- DVI (2)
- HDMI (3)
- mini DisplayPort (2)
- Retea (RJ-45) (13)
- Serial (1)
- USB 2.0 (7)
- USB 3.0 (7)
- USB 3.1 (6)
- USB C (6)
- USB Type C (1)
- USB Type-C (1)
- VGA (6)
- Video Dedicata (1)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (8)
- Upgrade Gratuit Win 11 PRO (2)
- Win 10 Trial (4)
- Fara OS (4)
- Ubuntu (4)
- Windows 10 Pro (2)
Camera Web
- Da (2)
Stare produs
- Grad A (20)
Garantie
- 1 An (7)
- 1 sau 3 ANI (12)
- 3ANI (2)


















