Cele mai bune reduceri din această săptămână
În fiecare săptămână poți găsi aici cele mai bune reduceri.
Mini PC HP 400 G9 Mini i5-12400T Windows 10 Pro
HP Z2 G5 Tower Hexa Core i5-10400F Radeon RX 580 8GB
Workstation HP Z6 G4 – 2 x Intel Xeon Platinum 8168 – 128GB DDR4 – 1TB SSD NVMe – NVIDIA Quadro P620 2GB
PC Gaming HP Z2 G4 Tower i7-9700 GeForce RTX 2070 8GB
Fujitsu ESPRIMO D738 SFF i5-8400
Mini PC Lenovo ThinkCentre M70q i5-10400T
Workstation Lenovo ThinkStation P520c Xeon W-2145 64GB DDR4 1TB SSD Quadro P4000 8GB
Lenovo ThinkCentre M920q Tiny i7-9700T – 16GB DDR4 – 512GB SSD
Laptop – Lenovo THINKPAD T590 i5-8265U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad L15 Gen 3 i5-1245U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45) |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo T14 Gen 3 Intel i5-1245U 1920 x 1200p
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen12 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 1200, 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1200 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 i7-10610U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T15 G1 Intel Core i5-10210U 15.6 inch
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
HP ZBook Fury 15 G7 Hexa Core i7-10850H NVidia Quadro RTX 3000 6GB
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Placă video | NVidia RTX 3000 6GB |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Mini HDMI, Retea (RJ-45), Video Dedicata |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad T14 Gen2 i5-1145G7
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen11 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, Display Port, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T14s G1 I7-10510U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Stocare | 1 TB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P53 i7-9850H T1000 4GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Cache L2 Procesor | 12 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 32 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T1000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A- |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Dell Latitude 5510 i5-10210U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, USB Type-C |
| Culoare | Argintiu, Gri |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – DELL Latitude 5400 i5-8365U
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Gri/Negru, Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad P52 i7-8850H Quadro P2000 4GB
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | 2600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 64 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | NVidia Quadro T2000 4GB |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | IPS, LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, mini DisplayPort, Retea (RJ-45), USB Type-C, Video Dedicata |
| Culoare | Negru |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – HP Elitebook 840 G6 i7-8565u
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 14 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Lenovo ThinkPad X390 Yoga i5-8365U Yoga 2 in 1 Touchscreen
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1600 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 13.3 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A+ |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Laptop – Lenovo ThinkPad T580 i7-8650U
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | 1800 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Negru |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
Filtrează produsele
Filtrează după preț
Memorie ram
- 16 GB max 32 GB (9)
- 16 GB max 64 GB (1)
- 32 GB max 64 GB (2)
- 8 GB max 32 GB (2)
- 8 GB (2)
- 12 GB (1)
- 16 GB (4)
Capacitate Stocare SSD
- 1 TB SSD (1)
- 256 GB SSD (15)
- 512 GB SSD (5)
Tip placa video
Rezolutie display
- 1920 x 1080 (1)
- 1920x1080 (11)
- 1920x1200 (1)
Porturi – Interfete I/O
- Cititor carduri (19)
- Display Port (2)
- HDMI (21)
- mini DisplayPort (3)
- Mini HDMI (1)
- Retea (RJ-45) (17)
- USB Type-C (18)
- Video Dedicata (4)
Sistem de operare
- Opt Win 11 Home/Pro (18)
- Win 10 Trial (2)
- Ubuntu (2)
Camera Web
- Da (20)
Garantie
- 1 sau 3 ANI (21)























