Alimentator Dell 65W 20V 3.25a USB-C
115 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
Alimentator Dell 65W 20V 3.25a USB-C. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
Stoc epuizat
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Conectivitate:Alimentator Dell 65W 20V 3.25a USB-C ORIGINAL
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i3-8145U
Prețul inițial a fost: 740 lei.625 leiPrețul curent este: 625 lei. TVA Inclus In Stoc
Cod produs:PB42421| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro |
RAM: 8 max 32 • SSD: 128 • Video: Integrata • Gar: 1, 2 sau 3 ANI • OS: Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro














Reviews
There are no reviews yet.