All-in-One Dell Optiplex 7440 All in One i5 i7
All-in-One Dell Optiplex 7440 All in One i5 i7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz sau 8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-6700 Processor 8M Cache, up to 4.00 GHz
Memorie RAM:16GB DDR4 vezi upgrade
Tip Memorie:1949 35
Unitate Stocare::256 GB NVMEsau 500 GB SSD sau vezi upgrade
Diagonala:23.8 INCH WLED, Full HD 1920x 1080
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI, Bluetooth
Conectivitate:8 x USB, 1 x Display Port, 1 x HDMI
Carcasa Model/Tip:ALL IN ONE
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiuni: 575.24 X 392.90
Forma carcasa: AIO
Greutate (Kg): 9.76
WEBCAM
Recomandare:
Acest produs nu mai detine ambalajul original. Din experienta recomandam transportul pe palet. Acest lucru putem efectua prin firma GLS curier, dar contractul pentru acest serviciu nu permite plata ramburs la livrare.
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core, 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB, 8 MB |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Diagonala Ecran | 24 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | Bluetooth, DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |














Reviews
There are no reviews yet.