All in One – HP TouchSmart Elite 7320
All in One – HP TouchSmart Elite 7320. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3300 MHz Intel Core i3-2120 Processor 3M Cache, 3.30 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala (Inch):21.5
Diagonala:21.5 inch Full HD (1920 x 1080) TFT color LED backlight w/ Touch Smart
Placa Video:Intel HD Graphics 2000
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet; WIFI 802.11b/g/n
Conectivitate:2 x USB 3.0
4 x USB 2.0
1 x RJ-45
2 x Audio
Wifi: Da
Cititor carduri: Da
Carcasa Model/Tip:All In ONE
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu alimentare
se livreaza fara picior de birou, se poate prinde pe suport de perete
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Diagonala Ecran | 21.5 |
| Rezoluție | 1920 x 1080 |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
| OS: | Win 10 Trial, Ubuntu |
Articole vizualizate recent
Imprimanta Termica NOUA – CP-80281 – USB + Retea – 80mm
Prețul inițial a fost: 450 lei.390 leiPrețul curent este: 390 lei. TVA Inclus| Dimensiuni | 34 × 30 × 11 cm |
|---|---|
| Marca | CP-80281 |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.