Apple Mac Mini A1993 EMC3213 i3-8100B Space Grey
Apple Mac Mini A1993 EMC3213 i3-8100B Space Grey. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3600 MHz Intel QUAD Core i3-8100B Processor 4M Cache, 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4
Unitate Stocare::128GB/ SSD
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x Audio
1 x Display port
1 x HDMI
1 x Retea (RJ45)
1 x Thundervolt:3 USB 3.2 Gen1
3 x USB Type-C
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:OS
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Gri
Dimensiuni: 3.6 x 19.7 x 19.7 cm
Forma carcasa: Mini PC
Greutate (Kg): 1.3
Fabricatie 2018
Informatii suplimentare
| Marca | Apple |
|---|---|
| OS: | Opt Win 11 Home/Pro |
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.