Calculator Lenovo ThinkCentre M58P
Calculator Lenovo ThinkCentre M58P. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core2 Duo Processor E8400 6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel GMA X4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45 gigabit
8 x USB 2.0 (2in fata +6 in spate)
1 x display port
1 x serial
Carcasa Model/Tip:Desktop
Sunet:DA
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.