Calculator All-in-One ThinkCentre M92z Touch
Calculator All-in-One ThinkCentre M92z Touch. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel QUAD Core i5-3470S Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Diagonala:Monitor 23 inch Widescreen Full HD 1080p 1920×1080 TOUCHSCREEN
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:Mini Card PCI-e x 1 slot
mSATA x 1 slot
4 x USB 2.0
2 x USB 3.0
2 x Audio (lateral)
1 x DisplayPort in
1 x DisplayPort out
1 x RJ45
Carcasa Model/Tip:All-in-ONE
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Lenovo |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.