Calculator – DELL OptiPlex 3010 Desktop SFF
Calculator – DELL OptiPlex 3010 Desktop SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1xPCI-E X16
3xPCI-E X1
1 x HDMI
1 x VGA
8 x USB (6 in spate + 2 in fata)
1 x RJ45
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |













Reviews
There are no reviews yet.