Calculator – Dell OptiPlex 3020 SFF core i7 ssd
Calculator – Dell OptiPlex 3020 SFF core i7 ssd. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Tip Memorie:569 15
Unitate Stocare::120 Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4400
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1xPCI-E X16
1xPCI-E X1
Porturi:
1 x DisplayPort
1 x VGA
6 x USB 2.0 (4 in spate + 2 in fata)
2 x USB 3.0 spate
1 x RJ45
4 x Audio (2 fata + 2spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Audio Conexant CX20641 High Definition
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
Articole vizualizate recent
Calculator – Dell OptiPlex 7070 MT Core i5-9500 Win10/11Pro 3 Ani Garantie
Prețul inițial a fost: 1.511 lei.1.249 leiPrețul curent este: 1.249 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Garantie | 3ANI |
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen9 |
| Nuclee procesor | 6 Core |
| Cache L2 Procesor | 9 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 64 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2, nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.