Calculator – Dell OptiPlex 3020 SFF
Calculator – Dell OptiPlex 3020 SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3400 Intel Core i3-4130 Processor 3M Cache, 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4400
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1xPCI-E X16
1xPCI-E X1
Porturi:
1 x DisplayPort
1 x VGA
6 x USB 2.0 (4 in spate + 2 in fata)
2 x USB 3.0 spate
1 x RJ45
4 x Audio (2 fata + 2spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Operating System:Windows 10 Home MAR Refurbished optional upgrade la Windows 10 pro + 70 lei Garantie 3 ani la produs
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Culoare Negru
Dimensiuni 312 x 290 x 93 mm
Greutate 6 Kg
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2-3 Ani |
















Reviews
There are no reviews yet.