Calculator – Dell Optiplex 390 SFF
Calculator – Dell Optiplex 390 SFF. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUAD Core i5-2400 Processor 6M Cache, up to 3.40 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology 1720 MB
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:Porturi:
– 1 x serial,
– 8 x USB 2.0 (2 fata, 6 spate),
– 1 x RJ45,
– 1 x HDMI, VGA,
– 1 audio (2 fata – casti/mic + 3 spate: line-in/mic/line-out)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:integrat AC 97 (SoundBlaster emulation, 16 bit analog-digital, 20 bit digital-digital)
Operating System:Windows 10 Home MAR Refurbished optional upgrade la Windows 10 pro + 70 lei Garantie 3 ani la produs
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB, 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | HDMI, Serial, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 2-3 Ani |















Reviews
There are no reviews yet.