Calculator – Dell OptiPlex 7010 Core i5
Calculator – Dell OptiPlex 7010 Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-3470 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::128 Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4000
Unitate optica:DVDRW
Retea:Ethernet, Fast Ethernet,Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 4 External USB 3.0 ports (2 front, 2 rear)
– 6 External USB 2.0 ports (2 front, 4 rear, except USFF 4 rear only) and 2 Internal
USB 2.0 (MT/DT only);
– 1 RJ-45;
– 1 Serial;
– 1 VGA;
– 2 DisplayPort;
– 2 PS/2 (MT/DT/SFF only);
– 2 Line-in (stereo/microphone), 2 Line-out
(headphone/speaker),
– optional Parallel/Serial port support (MT/DT/SFF only), optional 1394a PCI card (MT/DT only)
2 x Line-out
Carcasa Model/Tip:Desktop
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen3 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Desktop |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.