Calculator – Dell OptiPlex 7010 USFF Core i5 (miniPC)
Calculator – Dell OptiPlex 7010 USFF Core i5 (miniPC). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2900 MHz Intel QUAD Core i5-3470S Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD Writer slim
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate: 1 x RJ45
6 x USB (2 pe fata + 4 pe spate)
2 x DisplayPort
1 x Serial
1 x VGA
4 x Audio (2 pe fata + 2 pe spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop USFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 7070 Ultra Mini PC i3-8145U
Prețul inițial a fost: 740 lei.625 leiPrețul curent este: 625 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | M.2, nvme |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), USB 3.0, USB 3.1, USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
| OS: | Grad A Garantie 1-2-3 Ani Optional Win 11 Home/Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.