Calculator DELL OptiPlex 760 SFF Slim
Calculator DELL OptiPlex 760 SFF Slim. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2930 MHz Intel Core 2 Duo Processor E7500 (3M Cache, 2.93 GHz, 1066 MHz FSB)
Memorie RAM:2 GB DDR2 sau 3 sau 4 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::80 GB sau 160 GB, 250GB , 320GB , 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Integrated Intel Graphics Media Accelerator 4500
Unitate optica:DVD-ROM Slim
Retea:Gigabit Ethernet LAN solution 10/100/1000
Conectivitate:- VGA:1
– USB 2.0 (2 front, 6 rear): 8
– RJ-45: 1
– PS2 Optional via PCI add-in card
– Display Port: 1
– Serial: 1
– ESATA: 1
– Line-in (stereo/microphone): 2
– Line-out (headphone/speaker): 2
Bay-uri
1 internal 3.5″,
1 external 3.5″, (slimline)
1 external 5.25″ (slimline)
Dimensiuni:
H: 31.4cm W: 9.3cm D: 34.0cm
Sloturi:
1 low-profile PCI
-(H: 2.5″ X L: 6.6″)
1 low-profile PCIe x16 graphics
-(H: 2.5″ X L: 6.6″)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:Integrated Sound Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 80 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |














Reviews
There are no reviews yet.