Calculator Dell OptiPlex 780
Calculator Dell OptiPlex 780. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2660 MHz Intel QUAD Core 2 Quad Processor Q9400 6M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel GMA X4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0
Unitate optica:DVDRW
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:Slots:
1.0 (total) / 1.0 (free) x Processor – Low-profile,
1.0 (total) / 0.0 (free) x Memory – Low-profile,
4.0 (total) / 1.0 (free) x PCI – DIMM 240-pin,
1.0 (total) / 3.0 (free) x PCI Express x16
Interfaces:
8.0 x Audio – Input ( 1 in front ),
1.0 x Serial – Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T ( 2 front, 6 rear ),
1.0 x Network – Line-in ( 1 in front ),
1.0 x Audio – DisplayPort,
1.0 x Display / video – RS-232,
1.0 x Storage – eSATA,
1.0 x Display / video – Line-out,
1.0 x Headphones – Output,
1.0 x Hi-Speed USB – VGA,
1.0 x Microphone
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:ENERGY STAR Qualified Yes
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, e-SATA, Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 2 Ani |

















Reviews
There are no reviews yet.