Calculator – Dell OptiPlex 790 All-in-One
Calculator – Dell OptiPlex 790 All-in-One. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Core i3-2100 Processor 3M Cache, 3.10 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Diagonala:Monitor Dell P2210F 22 inch 1680×1050 HD1 DVI-D 1 VGA 1 USB 2.0 upstream 2 USB 2.0 downstream Vizibilitate unghiuri 160/170
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 up to 1759 MB
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x miniPCI
– 10 x USB 2.0,
– 1 x Audio In,
– 1 x Audio Out,
– 1 x Displayport,
– 1 x VGA,
– 1 x Serial (RS-232),
– 1 x Ethernet (RJ-45)
Carcasa Model/Tip:All-in-ONE
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DVI, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | All in One |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |















Reviews
There are no reviews yet.