Calculator – Dell Optiplex 9020 MicroPC
Calculator – Dell Optiplex 9020 MicroPC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2000 MHz Intel QUAD Core i5-4590T Processor 6M Cache, up to 3.00 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3
Tip Memorie:689 27
Unitate Stocare::128 Gb SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600, pana la 1.7 GB RAM
Retea:Gigabit EthernetGigabit 1000 Mbps
Conectivitate:1 x VGA,
1 x Display Port,
1 x Lan,
6 x USB 3.0,
2 x Audio
Carcasa Model/Tip:Micro Desktop
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Lungime: 183 mm
Adancime: 36 mm
Inaltime: 175 mm
Greutate: 1.28 Kg
Culoare: Negru
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.