Calculator – DELL Precision 3240 i7-10700 Compact Workstation Win 11 Pro Gar. 3 Ani
Calculator – DELL Precision 3240 i7-10700 Compact Workstation Win 11 Pro Gar. 3 Ani. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:16 x 2900 MHz Intel Octa Core i7-10700 Processor 16M Cache, up to 4.80 GHz
Memorie RAM:16 GB DDR4 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::512GB SSD M.2 NVMe sau vezi upgrade
Placa Video:Intel UHD Graphics 630
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:Fata:
1 x Universal Audio Jack
1 x Audio Line out / Line in port
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (10Gbs)
1 x USB 3.2 Gen 2 with PowerShare (10Gbs)
Spate:
1 x RJ-45
1 x USB 3.2 Gen 1 with SmartPower-On
2 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbs)
1 x USB 3.2 Gen 1
1 x Wedge lock
2 x Displayport 1.4
Carcasa Model/Tip:Compact Workstation
Operating System:Windows 11 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Dimensiune (mm): 70.2 x 178.7 x 188.1 mm
Greutate (Kg): 1.71
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen10 |
| Nuclee procesor | 8 Core – 16 Tread |
| Cache L2 Procesor | 16 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.2, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 11 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.