Calculator – Dell XPS 8700 Tower I7
Calculator – Dell XPS 8700 Tower I7. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3sau 16 gb vezi upgrade
Unitate Stocare::500GB SATA sau 1 TERA, 2 TERA, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:nVidia GTX 745, 4Gb DDR3, 128-bit, 1x HDMI, 1x DVI, 1x VGA
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:2 x USB 2.0
8 x USB 3.0
WI-FI
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x RJ45
8 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
PC pentru jocuri!
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Dell |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB, Calculatoare gaming |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Dedicata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.