Calculator Exone Mini Pc Pokini i5-4300u Win10 Pro 2x WiFi, 2x Network, Porturi Seriale
Calculator Exone Mini Pc Pokini i5-4300u Win10 Pro 2x WiFi, 2x Network, Porturi Seriale. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 1900 MHz Intel?? i5-4300U Processor 3M Cache, up to 2.90 GHz
Memorie RAM:8 DDR3
Unitate Stocare::128GB SSD
Conectivitate:1 x Cantitatea Serial porturi
1 x Display port
2 x HDMI
1 x Portul DVI
2 x Porturi Ethernet LAN (RJ-45)
2 x USB 2.0
4 x USB 3.0
2 x Wi-Fi
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Operating System:Windows 10 PRO
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Culoare: Negru
Forma carcasa: Mini PC
Greutate (Kg): 1.2
Informatii suplimentare
| Procesor (CPU) | Core i5 |
|---|---|
| Generatie Procesor | Gen5 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB 3.2 |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 An |
















Reviews
There are no reviews yet.