Calculator – Fujitsu Celsius W380 Workstation
Calculator – Fujitsu Celsius W380 Workstation. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel Core i5-650 Processor (4M Cache, 3.20 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Video Intel Hd Graphics
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Conectivitate:13 x USB 2.0;
1 x VGA (D-Sub)
1 x DisplayPort
2 x PS/2
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
1 x Line-in
1 x Microphone in
1 x Headphone outputs
1 x Firewire (IEEE 1394)
1 x Serial
1 x DVI-I
Expansion slots
2 x PCI Express x1
1 x PCI Express x4
1 x PCI Express x16
3 x PCI
Memory slots: 4x DIMM
Serial ATA: 6
thereof eSATA: 1 x optional
SATA RAID: support 0, 1, 10, 5
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition audio, Internal speaker supports audio playback
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Latime: 203 mm
Adancime: 426 mm
Inaltime: 442 mm
Greutate: 16 kg
Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, FireWire 1394, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.