Calculator Fujitsu ESPRIMO E700 Core i5 quad
Calculator Fujitsu ESPRIMO E700 Core i5 quad. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel QUAD Core i5-2400 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz)
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel HD Graphics
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:- 1 x RJ45 10/100/1000 MBit/s Intel???? 82579 V
– 2 x PCI Express
– 1 x PCI
– 1 x Mini PCI Express
– 12 x USB
– 2 x PS2
– 1 x DisplayPort
– 1 x DVI
– 1 x Serial (RS-232)
Audio:
– 1 x audio line-in,
– 1 x audio line-in / microphone,
– 1 x audio line-out,
– 1 x front audio microphone,
– 1 x front audio headphone
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0 |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.