Calculator Fujitsu ESPRIMO E710
Calculator Fujitsu ESPRIMO E710. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2800 MHz Intel Pentium Processor G640 3M Cache, 2.80 GHz
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::320 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2500
Unitate optica:DVD
Retea:Integrated Gigabit Ethernet 10/100/1000
Conectivitate: 1 x PCIe x1 low profile
1 x PCIe x4 low profile
1 x PCIe x16 low profile
1 x PCI low profile
1 x RJ45
12 x USB 2.0/3.0 (4 pe fata + 8 pe spate)
2 x PS2
1 x DisplayPort
1 x Serial
1 x DVI
5 x Audio (2 pe fata + 3 pe spate)
Carcasa Model/Tip:Desktop SFF
Sunet:High Definition Audio Sound
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core G |
| Generatie Procesor | Gen1 |
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 320 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, Retea (RJ-45), Serial |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
Dell OptiPlex 3040 Tower i7-6700 Windows 10 pro
Prețul inițial a fost: 1.127 lei.879 leiPrețul curent este: 879 lei. TVA Inclus| Marca | Dell |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 16 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |

















Reviews
There are no reviews yet.