Calculator – Fujitsu ESPRIMO E7936
Calculator – Fujitsu ESPRIMO E7936. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 3000 MHz Intel Core 2 Duo Processor E8400 6M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::160 GB sau 250 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Intel GMA 4500 Dynamic Video Memory Technology 5.0 up to 1759 MB share
Unitate optica:DVD-ROM
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:Porturi:
– 8 x USB 2.0
– 1 x VGA
– 2 x Serial
– 2 x PS2
– 1 x RJ45
1 x PCI Express 2.0 x16
1 x PCI Express x4
2 x PCI
Raid 1/0
Carcasa Model/Tip:Desktop
Sunet:Realtek ALC663
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Calculatorul include soft gratuit ubuntu(linux), se poate opta pentru licenta windows (vezi upgrade)
Oferim suport pentru drivere; Garantia se acorda pe componente; Sistemul nu se sigileaza.
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | Fujitsu |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Conectivitate | Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.