Calculator HP Compaq 6005 Pro Microtower Dual Core
Calculator HP Compaq 6005 Pro Microtower Dual Core. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 2800 MHz AMD Athlon II X2 220
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau 320 GB, 500 GB, 128 GB SSD, 180GB SSD (vezi upgrade)
Placa Video:Integrated ATI Radeon HD 4200 512 MB shared memory
Unitate optica:DVD Writer
Retea:Integrated Broadcom NetXtreme Gigabit Ethernet BCM 5761
Conectivitate:Ports
10 USB 2.0
1 audio in
1 audio out
1 DisplayPort
1 parallel (optional)
1 serial
1 serial (optional 2nd)
1 RJ-45
1 microphone/headphone jack
1 PS/2 keyboard
1 PS/2 mouse
1 VGA
Slots
1 full-height PCI
2 full-height PCIe x1
1 full-height PCIe x16
Dimensions (W x D x H)
6.95 x 16.96 x 14.85 in (176.5 x 430.8 x 377.2 mm)
Sunet:Integrated High Definition audio with Realtek 2 channel ALC261 codec (all ports are stereo)
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 1 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 3.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Paralel, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |

















Reviews
There are no reviews yet.