Calculator HP Compaq 8200 Elite Tower
Calculator HP Compaq 8200 Elite Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Dual Core i3-2100 Processor 3M Cache, 3.10 GHz
Alege Model Procesor:Intel Core i5
Memorie RAM:4 GB DDR3 sau 8 GB vezi upgrade
Unitate Stocare::250 GB SATA sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 2000 Dynamic Video Memory Technology 1720 MB
Unitate optica:DVD
Retea:Gigabit Ethernet, Ethernet, Fast Ethernet
Conectivitate:- 10 USB 2.0
– 1 serial (optional)
– 1 PS/2 keyboard
– 1 PS/2 mouse
– 1 DisplayPort
– 1 VGA
– 1 DVI
– 1 microphone/headphone jack
– 1 line in
– 1 line out
– 1 eSATA (optional)
– 1 RJ-45
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:5.1 CH HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Cablu Alimentare
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i3 |
| Generatie Procesor | Gen2 |
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 3 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 250 GB |
| Conectivitate | DisplayPort, DVI, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, VGA |
| Tip Carcasa | Desktop SFF, Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |













Reviews
There are no reviews yet.