Calculator HP Compaq dx2300 Microtower Business PC
Calculator HP Compaq dx2300 Microtower Business PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:2 x 1800 MHz Intel Dual Core Pentium Processor E2160
Alege Model Procesor:Intel Dual Core
Memorie RAM:2 GB DDR2
Unitate Stocare::80 GB HDD
Placa Video:Intel Graphics Media Accelerator 3000
Unitate optica:DVDRW
Retea:Intel PRO/100 VE Network Connection
Conectivitate:USB Support:
EHCI high-speed USB 2.0 controller
Two (2) front ports; Four (4) rear ports, Two (2) internal ports on motherboard
Interfaces (Legacy):
One (1) parallel port
One (1) serial port
One (1) optional second serial port
One (1) PS/2 keyboard port
One (1) PS/2 mouse port
One (1) analog VGA video port
One (1) line in; one (1) line out; one (1) mic in
One (1) RJ45 network port
Sunet:Realtek ALC888 High Definition audio codec 3D audio compliant with AC97
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Tastatura:DA
Mouse:DA
Altele:Cablu Alimentare
Mai multe detalii:CUMPARA Licenta Windows Refurbished la cel mai mic pret
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core |
| Cache L2 Procesor | 1 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mica de 2GHz |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Tip memorie | DDR2 |
| Stocare | 80 GB |
| Tip Carcasa | Tower |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1 sau 3 ANI |
Articole vizualizate recent
HP EliteBook 850 G6 i5-8350u 15.6 inch Windows 10/11pro Gar 3 Ani
Prețul inițial a fost: 2.431 lei.1.799 leiPrețul curent este: 1.799 lei. TVA Inclus| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen8 |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | 1700 |
| Tip memorie | DDR4 |
| Memorie RAM | 16 GB max 32 GB |
| Stocare | 512 GB SSD |
| Tip stocare | nvme |
| Placă video | Integrata |
| Diagonala Laptop | 15.6 |
| Tip Panou | LED |
| Conectivitate | Cititor carduri, HDMI, Retea (RJ-45), USB Type-C |
| Culoare | Argintiu |
| Camera Web | Da |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Upgrade Gratuit Win 11 PRO, Windows 10 Pro |
















Reviews
There are no reviews yet.