Calculator – HP Elite Slice G1 Rose Gold Mini PC
Calculator – HP Elite Slice G1 Rose Gold Mini PC. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3100 MHz Intel Quad Core i5-6500T Processor (6M Cache, up to 3.10 GHz) sau 8 x 2800 MHz Intel QUAD Core i7-6700T Processor 8M Cache, up to 3.60 GHz vezi upgrade
Memorie RAM:8 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::256GB SSD sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet, 10/100/1000
Conectivitate:1 x RJ-45
1 x DisplayPort
1 x HDMI
2 x USB 3.1 Type A
2 x USB 3.1 Type C
Carcasa Model/Tip:Mini PC
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Sursa: 65 W
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB, 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 256 GB SSD |
| Conectivitate | DisplayPort, HDMI, Retea (RJ-45), USB 3.1, USB C |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |
















Reviews
There are no reviews yet.