Calculator – Hp EliteDesk 800 G1 TINY (Ultra Slim Mini PC)
Calculator – Hp EliteDesk 800 G1 TINY (Ultra Slim Mini PC). Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 2000 MHz Intel QUAD Core i5-4590T Processor 6M Cache, up to 3.00 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 sau vezi upgrade
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 4600
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:1 x Audio In,
1 x Audio Out,
1 x Ethernet (RJ-45),
6 x USB 3.0,
2 x Displayport,
VGA
Carcasa Model/Tip:Desktop TINY (Ultra mini PC)
Sunet:High Definition Audio
Disponibilitate:Stoc
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni: 175 x 34 x 177 mm (Latime x Inaltime x Adancime)
Greutate: 1.3 kg
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Nuclee procesor | 2 Core – 4 Tread |
| Cache L2 Procesor | 4 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch |
| Conectivitate | DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 3.0, VGA |
| Tip Carcasa | Mini Pc |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1-3 sau 5 Ani |














Reviews
There are no reviews yet.