Calculator – Hp EliteDesk 800 G1 Tower
Calculator – Hp EliteDesk 800 G1 Tower. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:8 x 3400 MHz Intel QUAD Core i7-4770 Processor 8M Cache, up to 3.90 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR3 vezi upgrade
Tip Memorie:1099 15
Unitate Stocare::500 GB sau vezi upgrade
Placa Video:Intel????HD Graphics 4600
Retea:Gigabit Ethernet;
Conectivitate:1 x serial port
1 x Display Port
5 x S-ATA
USB: 14 (4 x USB 3.0, 10 x USB 2.0)
PCI: 1 x PCI Ex 3.0 x16, 1 x PCI Ex 2.0 x4, 2 x PCI Ex x1 standard profile
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:High Definition Audio
Starea produsului:PERFECTA!
Altele:Dimensiuni: 395 x 419 x 175 mm
Greutate: 11 kg
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i7 |
| Generatie Procesor | Gen4 |
| Nuclee procesor | 4 Core – 8 Tread |
| Cache L2 Procesor | 8 MB |
| Frecventa procesorului | Mai mare de 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR3 |
| Stocare | 500 GB |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, e-SATA, Retea (RJ-45), Serial, USB 2.0, USB 3.0 |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 1, 2 sau 3 ANI |














Reviews
There are no reviews yet.