Calculator – HP ProDesk 600 G3 MT Core i5
Calculator – HP ProDesk 600 G3 MT Core i5. Produs refurbished, testat. Garantie inclusa. Livrare rapida din stoc.
- Imaginile au caracter informativ
- Ridicarea dintr-un punct de colectare preturibune.ro nu este posibilă.
- Serviciu clienți disponibil 8 ore pe zi, de luni până vineri.
- Retur în 14 zile, conform Termenilor și Condițiilor.
- Livrare gratuită pentru comenzile de peste 300 lei.
- Calculatoarele includ cablu de alimentare, MiniPC-urile sunt livrate cu alimentator, iar monitoarele includ cablu de alimentare și cablu de date.
Descriere
Procesor:4 x 3200 MHz Intel QUAD Core i5-6500 Processor 6M Cache, up to 3.60 GHz
Memorie RAM:8 GB DDR4 vezi upgrade
Unitate Stocare::128GB/256GB/512GB/1TB vezi upgrade
Placa Video:Intel HD Graphics 530
Retea:Gigabit Ethernet
Conectivitate:1 x RJ45
1 x USB Type C
6 x USB 3.0
4 x USB 2.0
2 x DisplayPort
3 x Audio
Carcasa Model/Tip:TOWER
Sunet:Conexant CX20632 Audio Codec
Operating System:Windows 10 Profesional
Starea produsului:Refurbished – Grad A
Altele:Sloturi PCI:
1 x PCIe x16
1 x PCIe x16 (wired x4)
2 x PCIe x1
1 x M.2 2230 (wireless)
1 x M.2 2280 (stocare)
detalii producator
Informatii suplimentare
| Marca | HP |
|---|---|
| Procesor (CPU) | Core i5 |
| Generatie Procesor | Gen6 |
| Nuclee procesor | 4 Core |
| Cache L2 Procesor | 6 MB |
| Frecventa procesorului | Intre 2 GHz si 3 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB max 32 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | 128 GB SSD |
| Tip stocare | 2.5 inch, 3.5 inch, M.2 |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort, Retea (RJ-45), USB 2.0, USB 3.0, USB C |
| Tip Carcasa | Tower |
| Placă video | Integrata |
| Stare Produs | Grad A |
| Garantie | 3ANI |
| OS: | Windows 10 Pro |














Reviews
There are no reviews yet.